Христина Налепа – призерка Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»

олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта» цьогоріч відбувся 18-19 квітня на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Випробувати свої сили приїхали 57 учасників із 29 закладів вищої освіти України.

Під час вирішення конкурсних завдань студентка ІІІ курсу  факультету  педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка Христина Налепа продемонструвала високий рівень знань і здобула третє місце.

Подякою «за якісну підготовку студентки  до  участі у ІІ етапі олімпіади» також нагороджено колектив кафедри початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти.

Щиро вітаємо Христину Налепу з чудовим результатом і бажаємо їй нових наукових звершень і перемог!