Команда факультету журналістики – володар «Кубка Ректора»

7-8 жовтня 2017 року у спорткомплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися змагання з міні-футболу «Кубок Ректора», участь у яких взяли 15 команд студентів та викладачів з різних факультетів, а також команда студентського самоврядування.

У результаті напруженої боротьби  у перший день змагань до четвірки найкращих потрапили команди історичного факультету, факультету журналістики, юридичного те географічного факультетів.

Під час другого дня змагань у першому матчі півфіналу журналісти розгромили істориків з рахунком 3:0. В другому – юридичний факультет поступився географічному з результатом 1:2. А відтак,  у боротьбі за 3 місце змагалися історики та юристи, які у підсумку таки посіли останню сходинку п’єдесталу.

У фінальному протистоянні між факультетом журналістики та географічним факультетом команда журналістів перемогла з рахунком 2:1.

Чемпіонів турніру нагородили перехідним «Кубком Ректора». Гравців, які продемонстрували виняткову майстерність, відзначили індивідуальними призами від партнера турніру НК «Верес».

Найкращим бомбардиром з активом 7 забитих м’ячів став Юрій Можаровський (команда юридичного факультету), найкращий воротар – Володимир Михалець (команда географічного факультету). Найкращим гравцем турніру визнали Олега Чуниса (команда факультету журналістики).

Нагадаємо, що цього року турнір відбувався під егідою Асоціації  футзалу Львівщини, за підтримки Студентського уряду, Профкому студентів Університету і народного клубу «Верес».