Команда геологічного факультету «GEO-UNITED» –  володар «Кубку Ректора-2015»

Упродовж 10-11 жовтня 2015 року в рамках відзначення Дня Університету на Спорткомплексі проходив турнір із міні-футболу «Кубок Ректора-2015» серед студентів і викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка. Організували спортивне змагання для університетського колективу Студентський уряд спільно з Профкомом студентів. Дводенний турнір зібрав 14 команд із різних факультетів: «Вітамін» (біологічний факультет), «Геофак» (географічний факультет), «GEO-UNITED» (геологічний факультет), «Електронікс» (факультет електроніки), «Журналюги» (факультет журналістики), «Леви» (факультет іноземних мов), «Мех-мат» (механіко-математичний факультет), «Легіон» (історичний факультет), «Правники» (Правничий коледж), «Лідери» (факультет управління фінансами та бізнесу), «Стара Сеньйора» (філологічний факультет), «Фізики» (фізичний факультет), «Атом» (хімічний факультет), «Юрфак» (юридичний факультет).

Під час урочистого відкриття турніру Ректор Університету Володимир Мельник побажав учасникам вдалої гри та успіху на футбольному майданчику. З початком турніру привітав команди голова Студентського уряду Ярослав Ткач і побажав учасникам змагань перемоги у футбольних протистояннях.

Загальний футбольний запал не залишив байдужим нікого. Захоплений динамічною грою, Ректор Університету не просто спостерігав за матчем, а й продемонстрував справжній майстер-клас – потужним ударом забив гол воротарю біологічного факультету із шестиметрової відстані.

У фіналі за першість та звання найкращої футбольної команди Університету змагалися геологічний («GEO-UNITED») та механіко-математичний факультети («Мех-мат»). Уже з перших хвилин гри геологи були господарями поля. І, врешті-решт, із рахунком 6:0 перемогли суперників.

Третє місце у футбольному протистоянні посіла команда історичного факультету «Легіон». У результаті запеклої боротьби на полі переможні два голи історики забили команді факультету журналістики («Журналюги»).

Усі три команди розділили смак перемоги. Найкращих футбольних гравців відзначили індивідуальними призами. Найкращим бомбардиром турніру став номер «7» команди геологічного факультету Назар Гавц, найкращим гравцем визнали Олександра Горбея, найкращим воротарем став доцент кафедри геології корисних копалин геологічного факультету Сергій Ціхонь.

Чемпіонів турніру організатори нагородили перехідним золотим «Кубком Ректора».

Світлини: Олександра Лавриновича Більше фото