Команда Львівського університету – переможець першої Франкіади

12-13 квітня 2019 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулася Франкіада – відкриті спортивні змагання серед викладачів та працівників навчальних закладів, які носять ім’я Івана Франка.

У змаганнях взяли участь чотири команди: Житомирського державного університету імені Івана Франка, Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка, Львівського національного університету імені Івана Франка та Коростишівського педагогічного коледжу імені Івана Франка.

Змагалися викладачі та працівники закладів освіти у чотирьох видах спорту – волейболі, настільному тенісі, міні-футболі та шахах. Представники Львівського університету продемонстрували чудові результати у всіх видах спорту. Зокрема, наша команда здобула перше місце у шахах та настільному тенісі. У турнірі з міні-футболу працівники ЛНУ ім. Івана Франка вибороли друге місце, а у волейболі здобули бронзову нагороду.

В підсумку команда Львівського університету здобула перше місце, ставши володарем перехідного кубка.

До складу нашої команди увійшли:  проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський, доцент кафедри кримінального процесу і криміналістики юридичного факультету Володимир Бойко, доцент кафедри механіки механіко-математичного факультету Іван Звізло, доцент кафедри обчислювальної математики факультету прикладної математики та інформатики Юрій Музичук, доцент кафедри економічної кібернетики економічного факультету Андрій Панчишин, декан філологічного факультету Святослав Пилипчук, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Святослав Попович, доцент кафедри туризму географічного факультету Павло Романів, професор кафедри банківського і страхового бізнесу економічного факультету Ірина Скоморович, доцент кафедри математичного моделювання соціально-економічних процесів факультету прикладної математики та інформатики Сава Шевчук, диспетчер деканату факультету іноземних мов Віра Шиманська і керівник студентського відділу Богдан Іванусь.

Організатори змагань зазначають, що метою турніру є впровадження фізичної культури в повсякденне життя й активізація фізкультурно-оздоровчої роботи в колективах навчальних закладів, а також популяризація фізичної культури та здорового способу життя.

Згідно із форматом змагань, наступна Франкіади повинна відбутися на базі навчального закладу, команда якого здобула перемогу. Тобто уже через рік спортивні змагання проходитимуть у Львівського національному університеті імені Івана Франка.