Команда Львівського університету у шаховому поєдинку перемогла колег з НУ «Львівська політехніка»

16 листопада 2019 року у головному корпусі Львівської політехніки відбувся дружній поєдинок з шахів між двома найбільшими закладами вищої освіти Львівщини – ЛНУ ім. Івана Франка та НУ «Львівського політехніка». Історія таких матчів почалася з середини ХХ століття.

Складалися команди виключно з працівників університетів (10х10). Матч передбачав 2 раунди. Уже традиційно викладачі Львівського університету змогли показати справжній приклад для студентської молоді, здобувши дві перемоги: у першому раунді 7-3, а у другому 6-4. У підсумку Львівський університет святкував перемогу із загальним рахунком 13-7.

Переможці виступали у такому складі: Святослав Попович (старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту), Олександр Тимошук (доцент хімічного факультету), Роман Литвин (старший науковий співробітник хімічного факультету), Назар Федорак (доцент філологічного факультету), Михайло Онисько (інженер-програміст факультету прикладної математики та інформатики), Микола Гусак  (інструктор Спортивного клубу), Остап Ватаманюк (професор економічного факультету), Іван Карбовник (доцент факультету електроніки та комп’ютерних технологій), Олег Підхомний (професор економічного факультету), Святослав Тарасюк (доцент механіко-математичного факультету), Світлана Пик (доцент факультету міжнародних відносин).

Вітаємо шахістів Університету з подвійним успіхом і бажаємо майбутніх перемог!