Команда механіко-математичного факультет – переможець університетської спартакіади

переможець університетської спартакіади

5-11 березня 2017 року відбулася щорічна Спартакіада викладачів та співробітників Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час заходу представники дванадцяти факультетів змагалися у п’яти видах спорту: міні-футбол, бадмінтон, настільний теніс, шахи та плавання.

У змаганнях з міні-футболу та плавання перемогли команди механіко-математичного факультету, у бадмінтоні та настільному тенісі найсильнішими були викладачі факультету прикладної математики та інформатики, а у шахах – хімічного факультету.

Вшосте поспіль перше загальнокомандне місце посіла збірна механіко-математичного факультету, другими стали викладачі факультету прикладної математики та інформатики, а третіми – викладачі та співробітники біологічного факультету.

Склад команди-переможця: міні-футбол (доц. Ігор Кузь, доц. Юрій Іщук, доц. Олег Романів, доц. Іван Звізло, доц. Андрій Куриляк, інж. Ігор Яцик), бадмінтон (доц. Ігор Кузь, асист. Марта Малоїд-Глєбова), настільний теніс (доц. Ігор Кузь, доц. Іван Звізло), шахи (доц. Святослав Тарасюк, інж. Михайло Онисько) та плавання (доц. Галина Барабаш, асист. Оксана Ярова, інж. Софія Білявська-Кудлата, ст.лаб. Олена Химич, зав. лаб. Андрій Юрчишин, доц. Юрій Трухан, доц. Ігор Кузь, доц. Юрій Іщук).