Команда Університету здобула абсолютну перемогу на «Універсіаді Львівщини 2019»

6 листопада 2019 року у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася «Універсіада Львівщини 2019» з шахів. Змагалися студенти у двох видах програми – «швидкі шахи» і «бліц». Всього у змаганнях взяли участь 10 команд.

У двох видах програми,  а також загальнокомандну перемогу святкували шахісти та шахістки ЛНУ ім. Івана Франка. Другими були представники НУ «Львівська політехніка», а третіми фінішували студенти Львівського державного університету фізичної культури.

У складі переможців змагань виступили: Володимир Ветошко (факультет міжнародних відносин), Богдан Полуліх (факультет прикладної математики та інформатики), Владислав Сумін (факультет прикладної математики та інформатики), Артур Онищук (юридичний факультет), Юрій Растрьопін (економічний факультет), Дмитро Нагорний (економічний факультет), Ярина Бадік (історичний факультет), Віра Сидоряк (факультет прикладної математики та інформатики). Тренер команди: старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Святослав Попович.

Щиро вітаємо шахістів Львівського університету і бажаємо їм подальших успіхів.