Команда збірної Університету зіграла товариський матч із ветеранами ФК «Карпати»

4 травня 2019 року на стадіоні «Скіф» відбулася товариська зустріч Команди збірної Університету та Команди ветеранів футбольного клубу «Карпати». Футбольний матч приурочили до відзначення Дня міста Львова.

Ще перед початком зустрічі було зрозуміло, що, незважаючи на дружній формат поєдинку, обидві команди налаштовані на серйозну боротьбу. Так, ветерани «Карпат» представили по-справжньому зірковий склад. На матч проти футболістів ЛНУ ім. Івана Франка в основі «зелено-білих» вийшли такі легенди львівського спорту: Богдан Стронціцький, Ярослав Гринишин, Володимир Різник, Олександр Чижевський, Микола Лапко, Анатолій Саулевич, Мирон Маркевич, Євгеній Михайлів, Тарас Павліш, Олег Гарас та Андрій Покладок.

Для того, аби гідно протистояти зірковому супернику команда Львівського університету представила чудове поєднання досвіду і молодості. Футбольне реноме ЛНУ ім. Івана Франка утверджували такі студенти, викладачі та працівники Університету: Олег Чеботарь, Віталій Кухарський, Іван Звізло, Володимир Бойко, Святослав Пилипчук, Юрій Можаровський, Степан Матула, Максим Столярчук, Олег Чунис, Богдан Іванусь, Олег Горін, Андрій Полішук, Тарас Вільховий та Максим Сеник.

Уже з перших хвилин матчу команда Львівського університету почала атакувати суперника, змушуючи Богдана Стронціцького демонструвати найкращі взірці воротарської майстерності. Гострі навіси та простріли з обох флангів, а також індивідуальна майстерність гравців університетської команди фактично не дозволяли у перші хвилини матчу досвідченим суперникам перейти середину поля.

Гол, який з передачі Олега Чуниса забив Олег Горін, був цілком логічним наслідком активних дій університетської команди. Ветерани «Карпат» зробили спробу декількох тактичних атак на ворота команди ЛНУ ім. Івана Франка, але тріумфували знову ж таки гравці Львівського університету – м’яч у ворота Богдана Стронціцького забив Олег Чунис (результативну передачу в свій актив записав Юрій Можаровський).

На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь Львівського  університету.

У другому таймі майже відразу ініціативу перехопили ветерани «Карпат». Наслідком активних дій «зелено-білих» став гол Олега Гараса на початку другої половини зустрічі. Уже через декілька хвилин команда Львівського університету знову збільшила свою перевагу – цього разу після передачі Богдана Івануся відзначився Юрій Можаровський. Виявилося, що це було останнє взяття воріт для гравців ЛНУ ім. Івана Франка і надалі домінували на полі футболісти «Карпат». Спершу другий м’яч у ворота Олега Чеботаря забив Олег Гарас. Зрівняв рахунок матчу ударом з пенальті Андрій Покладок.

Надалі команди почергово обмінювалися гострими випадами, але м’яч у сітку воріт цього дня більше не потрапляв. А відтак, фінальний свисток арбітра матчу зафіксував нічийний «бойовий» результат – 3:3.

По-справжньому товариський статус поєдинку підтвердила дружня післяматчева комунікація гравців обох команд і щирі вітання з гідним виступом!

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото