Компанія «Huawei Technologies» ініціює співпрацю з Львівським університетом

4 лютого 2020 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідала делегація компанії «Huawei Technologies». Під час перебування в Університеті представники однієї з найбільших компаній Китаю у сфері телекомунікацій зустрілися з деканом факультету прикладної математики та інформатики Іваном Дияком, заступником декана Віталієм Горлачем та доцентом кафедри прикладної математики Василем Білецьким.

Під час зустрічі Іван Дияк і Віталій Горлач розповіли гостям про напрямки наукових досліджень факультету та спільну магістерську програму з європейськими університетами. Василь Білецький продемонстрував платформу для підготовки до олімпіад з програмування «Algotester» та розповів про досягнення місцевих студентів та школярів у олімпіадах різного рівня.

Представники «Huawei Technologies» окреслили загальні напрямки розвитку компанії та поділились практичними проблемами, які вони вирішують сьогодні.

За результатами зустрічі сторони домовилися про взаємовигідну співпрацю. Зокрема, компанія «Huawei»  висловила готовність підтримувати платформу «Algotester» та олімпіадний рух з програмування в Університеті. Також учасники зустрічі узгодили проведення на платформі змагань комерційного характеру, що базуються на практичних задачах індустрії.

Окрім того, представники факультету і компанії розглянути можливі напрямки для спільних наукових досліджень між Університетом та «Huawei Technologies» у галузі комп’ютерних наук.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото