Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Івана Франка очолив рейтинг найкращих шкіл України за результатами ЗНО

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» традиційно сформував рейтинг 200 найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання. Перше місце у цьому рейтингу четвертий рік поспіль посів Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Івана Франка.

При укладанні рейтингу використовували результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році. Рейтинговий бал розраховували відповідно до середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Знаково, що до переліку найкращих шкіл України увійшла також Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка (61 місце).

До п’ятірки лідерів, окрім Львівського фізико-математичного ліцею,  також увійшли ліцей «Інтелект» (м. Київ), Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Т. Шевченка (м. Київ), Технічний ліцей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (м. Київ), Приватний ЗНЗ ІІ-ІІІ ст. «Ліцей “Екологія і культура» (м. Київ).

Вітаємо колективи Львівського фізико-математичного ліцею та Класичної гімназії з прекрасними показниками успішності і дякуємо за вагомий внесок у розвиток українського освітнього середовища!