Львівський університет нагородили преміями «Scopus Awards Ukraine»

Львівський національний університет імені Івана Франка – єдиний заклад вищої освіти України, який цьогоріч отримав одразу дві премії «Scopus Awards Ukraine». Загалом заклади вищої освіти та наукові установи України відзначали преміями у семи номінаціях, у трьох з них найкращими стали представники Львова.

Дві почесні нагороди отримав саме Львівський національний університет імені Івана Франка. Зокрема, Університет нагородили у номінації «Визначний внесок у гуманітарні науки» та у номінації «Визначний внесок у медичні науки».

Церемонія нагородження відбулася 16 травня 2019 у Києві в рамках відзначення Дня науки. Нагороди переможцям вручив віце-президент компанії «Elsevier» Саід Таха, який відзначив величезний потенціал українських вчених, підтвердивши це статистичними зрізами, отриманими на основі бази даних «Scopus».

Нагадаємо, що «Scopus Awards Ukraine» — наукова нагорода запроваджена спільно компанією «Elsevier» та Міністерством освіти і науки України, на основі показників у наукометричній базі даних «Scopus», що підкреслює її статус та глобальний вимір.

Більше фото