Львівський університет – серед лідерів вступної кампанії

22 серпня 2020 року завершився прийом заяв від усіх, хто цьогоріч планує здобувати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр». Охочих вступати на перший курс чимало – згідно з даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти від абітурієнтів зареєстровано понад 900 тисяч заяв до закладів вищої освіти. Львівський університет – традиційно серед лідерів вступної кампанії: кількість поданих заяв від абітурієнтів цьогоріч становить близько 40 тисяч.

Зважаючи на те, що вступна кампанія 2020 року відбувається в умовах карантину, її терміни дещо змістилися. Тож рекомендації щодо зарахування на бюджетну форму навчання будуть оприлюднені до 18 год. 27 серпня. Упродовж наступних чотирьох днів, до 31 серпня, вступники зможуть подати або ж надіслати у Приймальну комісію оригінали документів.

Відповідно до термінів цьогорічної вступної кампанії, у випадку виконання вимог до зарахування вже 5 вересня статус електронних заяв абітурієнтів, які навчатимуться на бюджетній формі, повинен змінитися на «Включено до наказу». Тим, хто планує здобувати освіту за кошти фізичних осіб, необхідно подати оригінали документів до 11 вересня.

Основними причинами популярності Львівського університету серед абітурієнтів є рекомендації випускників і чимало позитивних відгуків про освітній процес та професіоналізм викладачів. Зокрема, випускник Буської гімназії ім. Євгена Петрушевича при ЛНУ ім. Івана Франка Марко Шеремета зізнається, що вже давно вирішив вступати на економічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка! «Я вважаю, що у наш час міжнародна економіка стрімко розвивається, тож у випускників буде чимало можливостей для розвитку. У майбутньому бачу себе досвідченим фінансистом, а також маю намір започаткувати власну справу! Я знаю, що Львівський університет є одним із найкращих в Україні та готує справді висококваліфікованих спеціалістів. Також багато моїх знайомих закінчили ЛНУ ім. Івана Франка і я чув від них лише хороші відгуки про навчання. Тому я сподіваюся, що цього року стану студентом саме Львівського університету!», – розповідає Марко.

Випускниця Класичної гімназії при ЛНУ ім. Івана Франка Юлія Люлюк ще в школі захопилася юриспруденцією і мріє про професію адвоката. «В 10 класі ми мали можливість вивчати право. Для мене було надзвичайно цікаво дізнаватися, які права та обов’язки мають громадяни України та як ми можемо захищати їх. Також я брала участь в олімпіадах з правознавства, що дало мені неабияку мотивацію продовжувати навчання в цьому напрямку. Згодом я почала відвідувати Школу юного правника при Львівському національному університеті імені Івана Франка. На мою думку, Львівський університет – найкращий варіант для здобуття фаху!», – зізнається Юлія.

Детальнішу інформацію про правила прийому і терміни вступної кампанії можна знайти на сайті Університету у розділі «Вступна кампанія» і Правилах прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка, які доступні за посиланням.