Львівський університет – у трійці найвпливовіших університетів України

На сайті AcademicInfluence складено рейтинг впливовості університетів світу Influential schools, до якого увійшли 183 українські заклади вищої освіти. Про це пише інформаційний ресурс «Освіта.ua».

Формування рейтингу відбувається за алгоритмом,  який пов’язує видатних гідних уваги людей з конкретними закладами вищої освіти та кафедрами. Розробники рейтингу переконані, що будь-який освітній заклад є впливовим завдяки людям, які в ньому навчалися чи працювали, відтак впливовість університету оцінюється власне через людей, які зробили значний внесок у певній галузі.

У 2020 році до світового рейтингу потрапили 183 українські заклади вищої освіти. Так, найвпливовішими університетами України за версією AcademicInfluence є Національний університет «Києво-Могилянська академія» (886 місце у світі), Львівський національний університет імені Івана Франка (915 місце у світі) та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (1390 місце у світі). До п’ятірки найвпливовіших університетів України також увійшли Одеський національний університет імені І. І. Мечникова та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

За матеріалами «Освіта.ua»