Львівський університет відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович

14 березня 2019 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович. Під час перебування в Університеті дипломат зустрілася з Ректором, членом-кореспондентом НАН України, професором Володимиром Мельником і провела діалог зі студентами Університету.

Під час зустрічі з Марі Йованович Ректор Володимир Мельник висловив їй щиру подяку за плідну співпрацю між Посольством США в Україні та Львівським університетом і за підтримку, яку Сполучені Штати Америки надають нашій державі.

Перед початком розмови зі студентами Університету Марі Йованович також акцентувала на активній взаємодії ЛНУ ім. Івана Франка та Посольства і зазначила, що для дипломатичного корпусу США надзвичайно важливо комунікувати з українською молоддю. Загалом зустріч зі студентами відбувалася у форматі полілогу, під час якого йшлося про широке коло питань – від динаміки внутрішніх перетворень в Україні і до сучасних міжнародних проблем. Марі Йованович закликала студентів брати активну участь в розвитку української демократії та визначенні свого майбутнього.

Приємно, що на завершення зустрічі дипломат відзначила високий рівень знань студентів і вміння вільно вести діалог англійською мовою.

Зазначимо, що упродовж 5 років Посольство США в Україні підтримує функціонування у Львівському університеті Інституту з американознавства. Окрім того, за сприяння Фонду розвитку ЗМІ Посольства США на факультеті журналістики обладнали новий мультимедійний клас і запровадили три навчальні курси. 50 викладачів і студентів Львівського університету були стипендіатами Програми імені Фулбрайта, 15 студентів були стипендіатами Програми IREX  та UGRAD.

Важливим аспектом взаємодії Університету із американськими партнерами також є Сертифікаційна програма з Університетом Східної Кароліни «Глобальне порозуміння», за допомогою якої 300 студентів факультету міжнародних відносин і факультету іноземних мов в режимі реального часу мали нагоду спілкуватися зі студентами різних університетів світу.

Також зараз ЛНУ ім. Івана Франка реалізовує спільний проект із Корнельським університетом.