Львівський університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа

24 січня 2019 року Ректор Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа. У ході дружньої бесіди сторони обговорили перспективи розширення співпраці між Університетом та Посольством Італії в Україні, а також шляхи подальшого розвитку італознавчих студій в ЛНУ ім. Івана Франка. Окрему увагу Ректор і Посол звернули на потребу забезпечення лектури італійської мови у Львівському університеті.

Давіде Ла Чечіліа відвідав також Центр італійської мови і культури Університету, де поспілкувався з працівниками Центру щодо форм і напрямків подальшої співпраці.

Нагадаємо, що завдяки плідній взаємодії Посольства Італії та Університету нещодавно бібліотека Центру італійської мови і культури поповнилася новими надходженнями.