Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зустрілася з освітянами

21 вересня 2018 року міністр освіти і науки України Лілія Гриневич у Львівському палаці мистецтв провела публічну дискусію, присвячену  старту Нової української школи. Участь у заході взяли Ректор Львівського університету Володимир Мельник, освітяни, представники громадськості та усі зацікавлені.

Під час тривалого діалогу Лілія Гриневич розповіла про перспективи реформування освітньої галузі України, а також про труднощі на шляху до всеохопного упровадження концепції Нової української школи.

Зокрема, міністр освіти і науки України зазначила, що в проекті бюджету на 2019 рік знову закладено 1 млрд грн на модернізацію освітнього простору початкової школи. За її словами, лише підтримуючи постійні інвестиції, можна здійснити справді глибоку реформу.

Відповідаючи на питання, Лілія Гриневич акцентувала увагу на численних проблемах шкіл, які розташовані у гірських та сільських місцевостях, а також розповіла про стандарти освіти, електронні підручники, моральні принципи і фаховий рівень вчителів та інше.