Міжнародна конференція “Фізика Сонця і дослідження космосу”
Сьогодні розпочала свою роботу Третя великобритансько-українсько-іспанська міжнародна конференціяФізика Сонця і дослідження космосу” (Solar Physics and Space Science), яка триватиме до 11 вересняЛьвівський національний університет імені Івана Франка є співорганізатором цієї конференції.
Всі засідання відбуваються в нижньому конференц-залі готелюЛьвів“. З 50 зареєстрованих учасників конференції 20 – це вчені з інших країн: Великобританії, Іспанії, Швеції, Бельгії, Австрії та Індії. З українських вчених приблизно половинаце вчені наукових установ Львова, серед яких і науковці нашого університету.

На конференції обговорюватимуться різні як теоретичні, так і експериментальні дослідження Сонця, його активності та впливу на Землю, а також пасивні та активні методи дослідження навколоземного простору, космічної плазми, космічних променів та інші важливі невирішені проблеми фізики космосуЗначна частина доповідей буде присвячена різним аспектам космічної погоди та процесів, пов’язаних з активними явищами у фотосфері та хромосфері Сонця, та їх впливу на земну магнітосферу.

Наукову програму конференції можна знайти на сайті: