У Львівському національному університеті імені Івана Франка 4-5 квітня 2019 року  відбудеться Міжнародна наукова конференція «Криза сучасної системи безпеки: у пошуках нового міжнародного порядку». Співорганізаторами конференції є Львівський національний університет імені Івана Франка, Центр міжнародної безпеки та партнерства, Ягеллонський університет в Кракові, Державна вища східноєвропейська школа в Перемишлі, Польське товариство міжнародних студій.

Участь у конференції візьмуть науковці та викладачі закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, працівники органів державного управління та місцевого самоврядування України та інших держав, а також молоді вчені, аспіранти, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері політичних, економічних, правничих, соціологічних та історичних наук. Це одна із серії конференцій, присвячених актуальним проблемам безпеки та співробітництва.

Напрями роботи конференції:

• регіональна безпека у нових геополітичних концепціях;
  • механізми та форми багатостороннього міжнародного співробітництва в умовах трансформації сучасної системи відносин та міжнародної безпеки;
  • теоретичні засади трансформації міжнародних відносин та системи безпеки;
  • міжнародна система безпеки в регіоні Центрально-Східної Європи;
  • міжнародно-правові аспекти регіональної безпеки;
  • міжнародні організації у системі міжнародної безпеки;
  • соціально-економічні аспекти міжнародних відносин в кризових умовах.

Місце проведення конференції: Львівський національний університет імені Івана Франка (м. Львів, вул. Університетська 1, Дзеркальна зала).

Початок роботи: 10:00;

Реєстрація учасників з 9:30.