Можливості програм «ГОРИЗОНТ 2020» та «Еразмус+»

5 червня 2018 року викладачі, науковці та студенти філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у круглому столі «Можливості програм «ГОРИЗОНТ 2020» та «Еразмус+».

Представники Національного контактного пункту, які проводили засідання круглого столу, насамперед зосередили увагу на концепції програми «ГОРИЗОНТ 2020» , особливостях участі, робочих програмах, відкритих конкурсах за напрямом «Inclusivе, Innovative and Reflective Societies», що поділений за тематичними блоками «Міграція», «Соціально-економічні та культурні перетворення в контексті четвертої промислової революції», «Управління майбутнього». Також експерти побіжно розповіли про інший актуальніший для природничих спеціальностей напрям, − «Future and Emerging Technologies», яким також опікується Львівський університет. Учасників особливо зацікавили умови участі в програмі: хто може подавати заявку, як знайти партнерів для створення консорціуму, оформлення документації.

Присутніх також ознайомили з поточними конкурсами програми «Еразмус+»: КА 1 та КА 2. Представник Відділу міжнародних зв’язків Оксана Краєвська розповіла студентам та аспірантам  Університету про актуальні пропозиції в Зальцбурзькому університеті (Австрія) та Університеті Мінью в м. Брага (Португалія) і зазначила, що представники філософського факультету вже мають позитивний досвід участі у програмі «Еразмус+».