Микола Михаленич – переможець Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Теоретична механіка»

12-14 квітня 2017 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Теоретична механіка».

В інтелектуальних змаганнях взяли участь 46 студентів вищих навчальних закладів України. Львівський університет на олімпіаді представляли студенти механіко-математичного факультету – Микола Михаленич, Ігор Верещинський та Олег Горчин (науковий керівник – доцент кафедри механіки Микола Слободян).

За результатами змагань перемогу серед представників класичних університетів  виборов студент 4-го курсу Микола Михаленич, який отримав диплом першого ступеня.

Вітаємо студента Львівського національного університету імені Івана Франка з високим досягненням, бажаємо натхнення та успіхів у подальшій науковій діяльності.