На факультеті електроніки та комп’ютерних технологій відбулися зустрічі з першокурсниками

13 вересня 2020 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій відбулося знайомство з першокурсниками, зокрема й тими, які навчатимуться на освітніх програмах «Інженерія програмного забезпечення» та «Високопродуктивний комп’ютинг». Упродовж заходу, який відбувся з дотриманням усіх карантинних обмежень, студенти поспілкувалися з адміністрацією факультету, порадниками груп та представниками IT-компаній.

Привітав першокурсників декан факультету, доцент кафедри оптоелектроніки та інформаційних технологій Юрій Фургала, який наголосив, що незважаючи на те, що освітні програми «Інженерія програмного забезпечення» (2019) та «Високопродуктивний комп’ютинг» (2020) є новими, проте вже зараз вони надзвичайно затребувані. Юрій Михайлович зазначив, що згадані програми формувалися спільно з IT-фахівцями, а відтак останні братимуть активну участь в освітньому процесі.

Перед студентами виступив менеджер Львівського офісу компанії «GlobalLogic», молодший віце-президент «GlobalLogic» Ігор Костів, який підкреслив правильність вибору фаху серед цьогорічних першокурсників: «Ви прийшли в правильну галузь тому, що IT – це сфера, яка постійно розвивається. Те, що зараз є фантазією, буде вже нормою поки Ви завершите навчання. Вашим першочерговим завданням стане розвиток IT-індустрії, а для цього Вам потрібні насамперед базові знання, Ваш фундамент. Важливою для Вас також стане винахідливість – Вам треба навчитися придумувати щось таке, чого досі ніхто не робив. У Вас є все для того, щоб стати успішними через п’ять років, розвиватися і рости. Навчайтеся, а ми Вас чекатимемо». До першокурсників також звернулася менеджерка освітніх програм Львівського ІТ-кластеру Христина Мартиняк. Спікерка коротко розповіла про основну мету кластеру, окресливши його найважливіші завдання: «Львівський ІТ-кластер – це спільнота IT-компаній Львова, які вже декілька років працюють на ринку над різними проектами. Одним з наймасштабніших наших проектів є співпраця у галузі освіти між IT-компаніями та університетами». Доповідачка констатувала, що «освітня програма «Інженерія програмного забезпечення» створена спільно викладачами Університету та експертами IT-галузі, а відтак надзвичайно важливим є те, що вже з перших курсів студенти працюють з майбутніми роботодавцями».

У зустрічі також взяли участь керівник освітньої програми «Високопродуктивний комп’ютинг», завідувач кафедри системного проектування Роман Шувар, доцент кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки, заступник декана з навчально-методичної роботи Андрій Лучечко, доцент кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій, заступник декана з наукової і навчально-виховної роботи Сергій Вельгош, а також порадники академічних груп та студентські лідери.