На факультеті міжнародних відносин організували вільний студентський простір

27 лютого 2020 року на території факультету міжнародних відносин відбулося відкриття простору для студентського дозвілля. Приміщення з елементами популярного зараз стилю «лофт» стане тим місцем, де факультетська молодь матиме змогу проводити позанавчальний час – готуватися до занять, обговорювати нові ідеї, спілкуватися з колегами чи просто відпочивати у перервах між парами.

Декан факультету міжнародних відносин, професор Маркіян Мальський  висловив щиру подяку керівництву Університету за виділені кошти на реорганізацію підвального приміщення у територію, оснащену усім необхідним для продуктивного та корисного проведення часу. «Маю велику приємність урочисто презентувати вам місце, яке ми називаємо вільним студентським простором. У слово «вільний» у цьому випадку я вкладаю відповідальність, спокій, натхнення та працьовитість. Факультет міжнародних відносин завжди був, є і, сподіваюся, буде в центрі уваги роботи нашого Університету, а ми в свою чергу плідно працюємо на те, аби імідж та слава Alma-mater поширювалась і зростала», – підкреслив Маркіян Мальський.

З відкриттям нового місця для натхненної праці спільноту факультету міжнародних відносин привітав Ректор Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. «В масштабах Університету відкриття цього простору здається невеликою акцією. Проте, я переконаний, що значні цілі досягаються локальними кроками. На міг погляд, динаміка розвитку факультету міжнародних відносин за останні 5 років є вражаюче позитивною. Зростає кількість студентів зі Сходу України, що свідчить про довіру до колективу. Насправді, весь Університет – це вільний простір, а сьогоднішній локальний крок лише засвідчує великі цілі, які ми ставимо перед собою», – наголосив Володимир Петрович.

Від імені студентства ЛНУ ім. Івана Франка до присутніх звернувся Андрій Сидор. «Ми вдячні керівництву Університету за те, що тепер маємо такий модерний простір для дозвілля. Раніше самоврядування і студентські організації збиралися у невеличкій аудиторії, та оскільки креативної молоді на факультеті все більше, то нове місце для нашої роботи є надзвичайно актуальним», – зазначив Андрій Сидор.

Додамо, що вільний студентський простір доступний для молоді у робочий час.