На факультеті іноземних мов провели семінари для вчителів-германістів загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих гімназій Львова

За фінансової підтримки посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні упродовж 25-26 лютого 2016 року Асоціація українських германістів проводить на факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка семінари для вчителів німецької мови.

Близько 20 вчителів німецької мови із загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих гімназій Львова мають можливість вдосконалити свої знання, відвідавши лекції з різних галузей германістики: літературознавства, риторики, міжкультурної комунікації, історії мови, лінгвокраїнознавства, а також методики й дидактики викладання німецької мови як іноземної.

Семінари проводять провідні викладачі та перекладачі кафедр міжкультурної комунікації та перекладу і німецької філології Університету.