На факультеті управління фінансами та бізнесу завершився тренінг-курс «Інформаційні технології в бізнесі»

Близько 30 учнів з різних навчальних закладів міста Львова взяли участь у безкоштовних заняттях та заходах у рамках тренінг-курсу «Інформаційні технології в бізнесі», який тривав упродовж 26 січня – 9 лютого 2017 року на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час проведення занять викладачі кафедри економічної кібернетики, зокрема кандидат економічних наук, доцент Ірина Шевчук ознайомили школярів із сучасними тенденціями в ІТ-сфері, перспективністю професій, пов’язаних зі сферою інформаційних технологій, рівнем оплати праці ІТ-фахівців та вимогами до знань, умінь і навичок, які необхідні для цієї сфери.

Кандидат економічних наук, доцент А. Жмуркевич, кандидат фізико-математичних наук, доцент О. Мищишин, кандидат економічних наук, доцент Ю. Стадник та старший викладач В. Ситник розповіли школярам про загальні принципи проектування програмного забезпечення та стилі програмування, проблеми обробки та можливості роботи з великими обсягами даних, процес перетворення даних в інформацію, тобто у нові знання, які можуть бути використані для збільшення ефективності та конкурентоздатності організації, програмні засоби комп’ютерної графіки, галузі її застосування та основи сучасного Web-дизайну, можливості використання комп’ютерних мереж для обміну інформаційними ресурсами між користувачами, колективні опрацювання даних, а також спільні використання програм та периферійних пристроїв.

Також значну увагу викладачі акцентували на можливості постійного самовдосконалення й отримання нових знань через інтернет. Окрім того, для кар’єрного росту в ІТ-сфері, на переконання науковців, важливо вільно володіти англійською мовою.

По закінченні навчання школярі отримали іменні сертифікати.
Додамо, що тренінг-курс функціонував у рамках профорієнтаційної роботи кафедри економічної кібернетики та з метою популяризації спеціалізації «Інформаційні технології в бізнесі».

Факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює щиру вдячність всім учасникам тренінг-курсу «Інформаційні технології в бізнесі» і запрошує до подальшої плідної співпраці!

Світлини: працівників кафедри Більше фото