Інститут політико-правових та релігійних досліджень до Дня Незалежності України проводить Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності»

Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності» до Дня Незалежності України проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності молоді про історію становлення України, як незалежної європейської держави, створення умов для творчого зростання обдарованої молоді.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:
– історія становлення України;
– європейська ідентичність України;
– економічна незалежність;
– міжнародна політика країни;
– соціальна політика країни;
– культура;
– церква;
– інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

До участі у Конкурсі запрошуються: учні, члени Малої академії наук України, студенти заклади вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.

Конкурс проходить з 08.04.2019 по 24.08.2019.
Прийом конкурсних робіт забезпечується з 08.04.2019 по 31.07.2019.
Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.08.2019.
Оголошення переможців – 23 серпня 2019 року.
Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net), вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

З положенням про Конкурс можна ознайомитись за посиланням:

Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015
Оргкомітет: