Наукові перемоги студентів історичного факультету

Студенти історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка здобули перемоги у Всеукраїнських інтелектуальних змаганнях, які нещодавно відбувалися у Харкові та Переяслав-Хмельницькому.

Зокрема, під час Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціології, який тривав упродовж 15–17 березня 2017 року у Харківському педагогічному університеті імені Григорія Сковороди, молоді львівські соціологи засвідчили свої блискучі знання та практичні навики дослідницької роботи: за результатами змагань студентки кафедри соціології історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Леся Подоляк та Ірина Дзябка здобули відповідно перше та друге місця (науковий керівник обох робіт – професор Наталя Коваліско).

Окрім того, дипломом першого ступеня за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Історія», який відбувався на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г.Сковороди, здобула студентка кафедри новітньої історії України Львівського національного університету імені Івана Франка Василина Пастернак. Переможниця представила роботу «Формування простору західноукраїнського міста в 1991-2016 роках (на прикладі Жовкви)» (науковий керівник – доцент Олена Аркуша).

Щиро вітаємо студентів із високою оцінкою їхньої наукової роботи, бажаємо творчого натхнення і нових перемог!