Наукові здобутки студентів факультету педагогічної освіти

22 березня 2016 року студенти факультету педагогічної освіти спеціальності «Корекційна освіта»  взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції «Актуальні проблеми інклюзивної освіти», що відбулась у рамках ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з  гуманітарних наук у 2015/2016 н.р. на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (м. Київ).

Для участі у ІІ етапі  Конкурсу галузева конкурсна комісія обрала 25 найкращих конкурсних робіт, серед яких конкурсні роботи студентів із 17 провідних вищих навчальних закладів України, де навчаються студенти з інвалідністю.

Про це повідомляє Імідж-центр Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (м. Київ).

Львівський національний університет імені Івана Франка представляли першокурсники  Ірина Губчук і  Ярослав Кравець.

Ірина Губчук представила на розгляд журі наукову роботу на тему: «Навчальні мнемотехніки як засіб мотивації навчальної діяльності  молодших школярів із психофізичними порушеннями», яку виконала під керівництвом  доцента Людмили Кашуби.

Наукова робота Ярослава Кравця присвячена навчальному Інтернет-середовищу як засобу мотивації мовлення слабочуючих дітей. Науковий керівник роботи – доцент Вікторія Лобода.

За підсумками конкурсу студентка факультету педагогічної освіти ЛНУ ім. Івана Франка Ірина Губчук виборола ІІІ місце і була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.  Наукову роботу Ярослава Кравця журі  відзначило заохочувальним дипломом.

Вітаємо Ірину Губчук і Ярослава Кравця з вагомими науковими здобутками та бажаємо їм нових перемог і високих професійних досягнень.