Науковцям факультету міжнародних відносин вручили відзнаки Львівської обласної державної адміністрації

26 грудня 2019 року з нагоди Дня української дипломатії відбулось урочисте засідання вченої ради факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час заходу працівників факультету нагородили відзнаками Львівської обласної державної адміністрації.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова ЛОДА Маркіян Мальський: «Про українську дипломатію можна говорити з гідністю, адже вона вже має визнане ім’я на світовій карті. Наразі нашій державі, як ніколи, потрібні хороші фахівці у цій сфері. Адже лише дипломатією можна перемогти у тій війні, яка зараз триває в Україні. Львівська школа дипломатії неодноразово демонструвала свою фаховість та професійність: її випускники досягають висот і гордо несуть по життю звання вихованця факультету міжнародних відносин Львівського університету. Я вірю, що факультет надалі буде розвиватися ще активніше, адже він живе в серцях своїх випускників», – відзначив Маркіян Мальський та вручив нагороди працівникам Університету.

Грамотою Львівської обласної державної адміністрації нагородили:

• Завідувача кафедри міжнародних економічних відносин, професора Ігоря Грабинського.
  • Завідувача кафедри міжнародного права, професора Василя Репецького.
  • Доцента кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Романа Вовка.
  • Доцента кафедри міжнародного права Віталія Гутника.
  • Доцента кафедри міжнародних економічних відносин Лілію Українець.
  • Завідувача кафедри міжнародного економічного аналізу та фінансів, доцента Юрія Біленка.

Подяку Львівської обласної державної адміністрації вручили:

• Завідувачу кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби професору Юрію Присяжнюку.
  • Доценту кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Олександру Кучику.
  • Асистенту кафедри міжнародного права Тарасу Шевчуку.
  • Доценту кафедри іноземних мов Маріанні Копчак.
  • Доценту кафедри іноземних мов Наталії Кащишин.
  • Доценту кафедри країнознавства та міжнародного туризму Оксані Краєвській.
  • Доценту кафедри європейського права Ірині Іваночко.

Цінним подарунком Львівської обласної державної адміністрації нагородили:

• Заступника декана факультету міжнародних відносин, завідувача кафедри іноземних мов Ігоря Бика.
  • Заступника декана факультету міжнародних відносин, завідувача кафедри європейського права, професора Михайла Микієвича.
  • Заступника декана факультету міжнародних відносин, доцента кафедри міжнародних економічних відносин Юрія Федуня.
  • Заступника декана факультету міжнародних відносин, доцента кафедри міжнародного права Ігоря Земана.
  • Завідувача кафедри країнознавства та міжнародного туризму, професора Наталію Антонюк.

На завершення урочистої частини заходу слова вітання та подяки науковцям факультету за сумлінну працю висловив проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Львівського університету Володимир Качмар.