Науковців Університету відзначили премією Львівського міського голови

23 грудня 2016 року у приміщенні міськради відзначили переможців конкурсу «Премія Львівського міського голови талановитим вченим», що відбувся в рамках програми «Львів науковий». Високої відзнаки удостоїлись двоє вчених Львівського національного університету імені Івана Франка – доцент кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій факультету електроніки Іван Карбовник та виконувач обов’язків завідувача кафедри теоретичної фізики, професор Володимир Ткачук.

Прес-служба Львівської Міської ради повідомляє, що визначали переможців конкурсу члени керівної ради програми «Львів науковий», до складу якої входять представники вищих навчальних закладів та наукових установ Львова.

Основними критеріями відбору фіналістів були: високий ранг і міжнародне визнання досягнень кандидата, значний внесок заявника у розвиток місцевого наукового середовища та освіти, міжнародна діяльність науковця, наявність українських та міжнародних патентів тощо.

Щиро вітаємо вчених Університету з високим визнанням їхньої праці і бажаємо їм натхнення, творчого довголіття і нових наукових здобутків!