Навчальна практика студентів кафедри туризму у Польщі

З початку липня у студентів першого курсу географічного факультету напряму «Туризм» розпочалася навчальна практика в Польщі (Малопольське воєводство). Студенти вже відвідали відомі туристичні місця регіону – історико-архітектурні комплекси Кракова, гірське озеро «Морське око» в Татрах, Бабягурський і Ойцовський національні парки.

Вони також ознайомилися із особливостями туристичної освіти університетів-партнерів – Ягеллонського університету та Вищої школи туризму та екології в Сухій Бескидській, що визнані в поточному році найкращими закладами Польщі, що забезпечують відповідно академічну і практичну підготовку фахівців туризму.

У програмі практики також вивчення польського досвіду в розвитку туристичної інфраструктури та інновацій у забезпеченні туристичних занять.