Нововолинські школярі ознайомились із діяльністю Університету

Учні 10-11 класів середньої загальноосвітньої школи № 7 м. Нововолинська Волинської області відвідали Львівський національний університет імені Івана Франка. Зустріч відбулась 6 листопада 2015 року в рамках щорічних профорієнтаційних заходів, які організовують представники вишу.

«Сьогодні перед вами – нелегке завдання вибору: де здобувати вищу освіту та як реалізовувати свої таланти після закінчення середньої школи? – зазначив під час зустрічі зі школярами проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим. – Відповідь однозначна: найкраще пов’язати своє майбутнє зі Львівським національним університетом імені Івана Франка. І не тому, що виш останні роки є лідером за кількістю поданих заяв під час вступної кампанії, не тому, що Львівський університет – один із найстаріших вищих начальних закладів у східній Європі, не тому, що Університет є духовним центром княжого Львова, а тому, що ми повинні працювати над розбудовою української державності, а відтак, саме таким духовним форпостом є і буде Львівський університет».

Ярослав Гарасим запевнив школярів, що ставши студентами Львівського університету, вони зможуть здобути не лише професію, а й сформуватися як свідомі громадяни України.

Під час зустрічі учні мали змогу переглянути профорієнтаційну презентацію, завдяки якій ознайомилися з науковим і культурним життям Львівського університету, а також зі структурою вишу.

Наостанок школярі поставили запитання представникам Університету щодо вартості навчання в Університеті, розміру стипендії, умов проживання в гуртожитках та особливостей навчання на новому факультеті педагогічної освіти.

«Відомо також, що серед нововведень, які буде запроваджено на час вступної кампанії 2016 року, є обов’язкове подання заяв на вступ до Університету в електронній формі. І лише ті абітурієнти, які претендують на зарахування за пільгами, повинні подати документи особисто, у паперовій формі», – наголосив заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Університету Сава Шевчук.

Нагадаємо, що детальна інформація щодо умов вступної кампанії, її термінів, визначення профільних предметів для ЗНО та правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка буде розміщена на сайті вишу lnu.edu.ua до 1 грудня.