Ольга Дубик та Ярослав Книш – призери ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»

3 квітня 2018 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит».

Відмінно продемонстрували свої знання під час інтелектуального змагання студенти-фінансисти 4 курсу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Дубик та Ярослав Книш. Галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень фахової підготовки наших студентів і нагородила їх дипломами ІІ ступеня за наукову роботу на тему «Макроекономічний аналіз ринку цінних паперів в Україні».

Загалом на конкурс надійшло понад 140 наукових робіт з різних вищих навчальних закладів України. З-поміж них члени авторитетного журі відібрали лише 40 студентських робіт, автори яких і взяли участь у фінальному етапі в Києві.

Вітаємо Ольгу та Ярослава, а також їхнього наукового керівника – професора кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту, доктора економічних наук Олега Підхомного! Щиро бажаємо їм успіхів та нових досягнень у науковій роботі!