On-line конференція «Startup Battle»

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до on-line конференції «Startup Battle» 21 травня 10:00-13:00 і стати учасником фінальної події курсу “Інновації та підприємництво в ІТ сфері», який завершують студенти (бакалаврів 4 року) факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені І. Франка.

13 студентських команд готові відстояти свої ідеї для започаткування бізнесу, конкурувати не тільки новими продуктами, а й неординарними бізнес моделями.

Це варто почути і побачити, як кожна команда не просто зробить презентацію, а спробує переконати кожного присутнього, що те що вони пропонують є цінністю для ринку, а те як вони пропонують- це їх гарантія прориву на цей ринок.

Перед початком відбудеться панельна дискусія «Як реалізувати свою місію» за участю:

Тараса Володимировича Кицмея, канд. фіз.-мат. наук,
співзасновника та члена Ради директорів компанії «SoftServe»

Ігора Богдановича Катерняка, канд. фіз.-мат. наук, доцента кафедри радіофізики та електроніки Львівського національного університету імені І. Франка.

Трансляція відбудеться за посиланням: http://194.44.208.158/moodle/course/view.php?id=63