Остап Коркуна поспілкувався зі студентами факультету прикладної математики та інформатики

11 вересня 2019 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка студенти факультету прикладної математики та інформатики зустрілися з фіналістом світових змагань із програмування, одним із перших українських інженерів Facebook та представником молодіжного перспективного стартапу «People.ai» Остапом Коркуною.

Гостя з Кремнієвої долини представив заступник декана факультету прикладної математики та інформатики Віталій  Горлач, який наголосив на тому, що Остап Коркуна є випускником факультету і ще під час навчання у Львівському університеті став золотим медалістом на Чемпіонаті світу зі спортивного програмування.

Сам Остап Коркуна також велику увагу акцентував на роках навчання у Львівському університеті та подіях, які дозволили зробити йому успішну кар’єру у Кремнієвій долині. Окрім того, він поділився досвідом у сфері програмування. У 2009 році Остапом Коркуною зацікавилася компанія Facebook, де його команда займалася моніторингом інфраструктури. А у 2018 році він долучився до молодіжного старпату «People.ia», засновником якого є виходець із України.

Кульмінаційним моментом виступу Остапа Коркуни було питання про навчання в Університеті та роль ЛНУ ім. Івана Франка у процесі формуванні висококласного фахівця у сфері програмування. За його словами, університетська освіта має ключове значення для професійного зростання.

«Університет – це час. Ви можете цей час інвестувати в себе. Після Університету часу не буде. Головне – наскільки швидко Ви можете вчитися, адже навчання не завершується, навіть коли Ви закінчуєте Університет. Навпаки – саме Університет дає вміння вчитися упродовж усього життя», – зазначив Остап Коркуна.

Також гість наголосив на важливості середовища, яке формується під час навчання в Університеті: «Соціальні навички – це найголовніше. Університет формує середовище, там збираються люди зі спільними інтересами. Це те, чого бракує багатьом інженерам, що відрізняє хорошого програміста від суперкласного – вміння працювати у команді».

Представник ІТ-сфери, виходячи із власного досвіду, поділився таємницями успіху у програмуванні, що полягають у вмінні сприймати поразку, цінувати конкурентів та, дійшовши до «золотої медалі», розпочинати все спочатку, випробовувати свої сили у досі ще незнаній сфері.

Також відбувся діалог Остапа Коркуни із студентами, під час якого він відповідав на різноманітні запитання майбутніх колег.

На завершення декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк подякував Остапові Коркуні за плідну розмову і позитивні відгуки про Університет.

Світлини: автора Більше фото