Перший випуск бакалаврів факультету педагогічної освіти

6 липня 2017 року в Актовій залі Університету відбулась урочиста Академія з нагоди завершення навчання випускниками факультету педагогічної освіти.

Цьогорічний випуск увійде в історію наймолодшого факультету Університету як перший випуск  бакалаврів педагогічної освіти.

У вітальному слові декан факультету Дмитро Герцюк  підкреслив,  що цій непересічній події передувала напружена праця всього колективу, спрямована на становлення факультету як структурного підрозділу Університету, налагодження різнопланової організаційної, навчально-методичної,  наукової  та  виховної роботи.

«До професійної діяльності  ви приступаєте у час радикальних змін у  освітній галузі, творення філософії нової української школи, де роль і місія учителя як висококомпетентнісного фахівця, творчого організатора  навчально-виховного процесу, гуманістичнозорієнтованої особистості   будуть визначальними  для  виховання  нового покоління  української молоді», –  звертаючись  до випускників, наголосив декан факультету.

До вітальних слів також долучилися завідувачі та представники кафедр факультету педагогічної освіти  –   професор  Наталія  Мачинська, професор  Катерина  Островська, доцент Тетяна Равчина, доцент Людмила Кашуба і  доцент Лариса Кальченко.

«У вас попереду – занурення в цікаве і бурхливе море професійної діяльності, яку можна назвати «людинолюбством». Факультет живе і живиться успіхами своїх випускників. Секрет вашого успіху – у любові до людей. Ми віримо у вас. І хай ваша життєва нива колоситься мудрістю, добротою, вірою в животворчу енергію любові і перебуває в гармонії душі, досвіду, незгасної мрії», –  наголосила, зокрема, у своєму виступі доцент Марія Стахів.

Випускники  факультету,  лідери  студентського життя Софія Хлівнушко  та Оксана Котуха подякували викладачам і батькам за добру науку та підтримку, яку вони відчували упродовж навчання на факультеті.