Підсумки Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузі знань «Математика та статистика.  Прикладна математика (механіка)»

25 квітня 2018 року на механіко-математичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося підсумкове засідання Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузі знань (спеціальностей) «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 65 студентських наукових робіт, які надійшли з 35 вищих навчальних закладів України. На підсумковій науково-практичній конференції, яка відбулася у Львівському університеті, молоді знавці математики виголосили 24 наукові доповіді. На підставі рецензій та оцінки доповідей учасників члени галузевої конкурсної комісії визначили переможців конкурсу.

Дипломи першого ступеня отримали троє студентів – Юрій Мачуга (Львівський національний університет імені Івана Франка), Вікторія Волошина (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова) та Олександра Локазюк (Київський університет імені Бориса Грінченка).

Друге місце посіли представники п’яти вищих навчальних закладів України, а саме: Євгенія Калашнікова (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова), Оксана Кончаковська (Харківський національний університет радіоелектроніки), Олександра Маляр (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»), Анна Півненко та Анастасія Царевська (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна) та Анастасія Санжаровська (Національний університет «Києво-Могилянська академія»).

Дипломи третього ступеня за результатами змагань отримали: Богдана Борис (Дніпровський державний технічний університет), Анна Гончарук (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна), Тарас Мокрицький (Львівський національний університет імені Івана Франка), Олександр Москаленко (Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.  Короленка), Ілона Сіренька (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»), Дар’я Сухоребська (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна), Богдан Тимошенко (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького) і Юлія Шевченко (Сумський державний університет).

Учасників інтелектуальних змагань привітали члени галузевої конкурсної комісії, які побажали студентам натхненно навчатися і не втрачати інтерес до наукового пошуку. Секретар галузевої конкурсної комісії, заступник декана механіко-математичного факультету Ігор Кузь наголосив, що кожен із учасників підсумкового засідання уже є переможцем, адже усі студенти продемонстрували високий рівень знань і гідно представили свої вищі навчальні заклади.