Понад 400 випускників Львівського університету – серед працівників ДФС Львівщини

«В Університеті зосереджено найкращі наукові сили, він завжди був і є провідною кузнею професійних кадрів. Сьогодні, серед працівників фіскальної служби Львівщини працює понад 400 його випускників», – зазначив начальник ГУ ДФС у області Ігор Кондро під час зустрічі з ректором Львівського національного університету імені Івана Франка Володимиром Мельником 24 грудня 201 року.

Ігор Кондро висловив переконання, що фіскальна служба області зацікавлена співпрацею з університетом та демонструє свою готовність допомагати студентам у здобутті досвіду й працевлаштуванні. Адже набуття практичних навичок, особливо у співпраці з адміністративним колективом – такі ж необхідні студентам, як і професійна підготовка.

Окреслюючи основні завдання співпраці Ректор Університету Володимир Мельник розповів про перспективи участі студентів Львівського університету в розробці нормативно-правових актів, організації та проведення експертиз проектів законів, програм, рішень та інших нормативних документів щодо зближення податкового законодавства України зі сучасною європейською системою.

«Ми розпочинаємо фаховий діалог, який дасть можливість, включаючи ситуацію, яку сьогодні ми долаємо в країні, формувати сучасні моделі розвитку економіки, бізнесу та підприємництва. Наші спільні зусилля слід спрямувати на удосконалення фіскальної системи України, працювати в напрямі спрощення порядку адміністрування податків і митних платежів з урахуванням міжнародного досвіду. А для сотні молодих людей, які проходитимуть студентську практику в фіскальних органах Львівщини, отримають нове розуміння входження в практику життя. І ми, як викладачі, не маємо права цим нехтувати», – наголосив Ректор Університету.

За словами Володимира Мельника, однією з проблем, що потребує уваги та спільних зусиль для її вирішення, є і працевлаштування молоді.  З огляду на це має бути налагоджена тісна співпраця між ВНЗ та роботодавцями, аби формувати необхідні навики для професійної компетентності випускників вишів.

У зустрічі також взяли участь декани економічного факультету Ростислав Михайлишин і факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин.

Джерело: Офіційний портал ГУ ДФС у Львівській області