Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) та Національні агенства Еразмус+ країн-членів програми оголосили результати конкурсів 2015 року за напрямом «Програми Еразмус+ КА1: навчальна мобільність».

За результатами конкурсу з навчальної кредитної мобільності
8 Національних агентств Еразмус+ країн-членів Програми ЄС Еразмус+ (Естонія, Іспанія, Італія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Чеська Республіка) підтримали 13 проектів для організації кредитної мобільності у співпраці з Львівським національним університетом імені Івана Франка.

Студенти та викладачі Університету отримали стипендії на навчання в таких університетах:

1. Університет Кадіса (м. Кадіс, Іспанія) — 4 студенти, 2 аспіранти, 1 лектор протягом академічного року. Тривалість проекту з 2015 до 2021 р.
  2. Університет Гронінгена (м. Гронінген, Нідерланди) — 5 студентів, 2 аспіранти, 2 лектори, 1 адміністративний працівник протягом академічного року. Тривалість проекту з 2015
    до 2017 р.
  3. Університет Фоджа (м. Фоджа, Італія) — 13 студентів, 1 аспірант, 2 лектори, 4 адміністративні працівники. Тривалість проекту з 2015 до 2021 р.
  4. Університет Маса́рика (м. Брно, Чеська Республіка) — 2 студенти, 1 аспірант, 1 лектор протягом академічного року. Тривалість проекту з 2015 до 2017 р.
  5. Шяуляйський університет (м. Шауляй, Литва) — 1 студент протягом академічного року.
  6. Університет Деусто (м. Більбао, Іспанія) – кількість стипендій уточнюється.
  7. Опольський університет(м. Ополе, Польща) — 2 студенти, 1 аспірант, 1 викладач протягом академічного року. Тривалість проекту з 2015 до 2017 р.
  8. Варшавська школа економіки (м. Варшава, Польща) – 4 студенти, 1 адміністративний працівник. Тривалість проекту з 2015 до 2017 р.
  9. Університет Тарту (м. Тарту, Естонія) – 2 студенти, 2 викладачі.
  10. Університет імені Фрідріха Шіллера в Єні – кількість стипендій уточнюється.
  11. Зеленогурський університет (м. Зелена Гура, Польща) – 17 студентів, 2 викладачі. Тривалість проекту з 2015 до 2017 р.
  12. Університет Ка’Фоскарі — кількість стипендій уточнюється.
  13. Університет ім. Томаша Бати (м. Злін, Чеська Республіка) – 7 студентів, 2 викладачі. Тривалість проекту з 2015 до 2017 р.

Львівський університет прийме іноземних студентів та викладачів з таких університетів:

1. Варшавська школа економіки — 2 студенти;
  2. Університет Тарту — 1 викладач;
  3. Зеленогурський університет — 15 студентів, 2 викладачі;
  4. Шяуляйський університет — 1 викладач;
  5. Університет Гронінгена — 1 студент, 1 викладач.

Остаточні результати будуть оголошені в другій половині жовтня.

Деталі щодо конкурсів на індивідуальні стипендії для студентів та викладачів буде оголошено додатково після підписання міжінституційних угод. Просимо стежити за оголошеннями на сайті Університету та Відділу міжнародних зв’язків.