Представники економічного факультету дали відповіді на запитання абітурієнтів

19 травня 2020 року в рамках проведення серії заходів «Questions&Answers» відбулась онлайн-зустріч керівництва економічного факультету з охочими вступити на бакалаврат та магістратуру. Абітурієнти мали змогу попередньо надіслати запитання та отримати відповіді від декана факультету Ростислава Михайлишина та заступниці декана з навчально-виховної роботи Зоряни Артим-Дрогомирецької.

Розпочався захід із своєрідної ретроспективи становлення Львівського університету та безпосередньо економічного факультету. Ростислав Михайлишин нагадав найважливіші дати в історії Alma-mater, після чого плавно змінив ракурс оповіді до сьогодення факультету. Він окреслив основні напрямки підготовки фахівців з економіки, перечислив освітні програми, які діють на факультеті, розповів про навчання на бакалавраті та надихнув майбутніх студентів можливостями участі у програмах міжнародного обміну.

«Наш факультет є найбільшим за чисельністю студентів у Львівському університеті: тут навчається майже 2500 майбутніх фахівців. Ми докладаємо усіх зусиль, аби йти в ногу з часом, вводити нові навчальні курси, актуальні програми та покращувати якість викладання. Велику увагу приділяємо можливості здобуття іноземного досвіду для наших студентів, аби всебічно забезпечувати європейські стандарти освіти», – зазначив Ростислав Михайлишин.

Також декан акцентував на перспективах, які чекають на майбутніх фахівців. «Економічна освіта – одна із тих, яка має надзвичайно цінне практичне значення, а отже у майбутньому випускники мають чудові шанси знайти високооплачувану роботу. А зважаючи на те, що наша держава рухається шляхом євроінтеграції та націлена на розвиток господарства, кваліфікований фахівець обов’язково знайде тут можливість будувати свою кар’єру», – зазначив декан факультету і додав, що більшість студентів працевлаштовуються за фахом вже під час навчання, адже факультет співпрацює з багатьма компаніями, які завжди перебувають у пошуку молодих професіоналів.

Ростислав Михайлишин не оминув увагою охочих вступити й на магістратуру економічного факультету та розповів про правила реєстрації на фахові випробування і ЄВІ, можливості перехресного вступу тощо. Також декан запросив на навчання тих абітурієнтів, які вже мають дипломи «молодшого спеціаліста». Він пояснив, що такі особи можуть стати студентами одразу другого, або й третього курсу, за умови належного складання фахових іспитів та наявності відповідних документів. Важливим нюансом для «стрибка» на третій курс є те, що молодші спеціалісти повинні вступати на ту ж спеціальність, якій відповідає їхній диплом.

Основною частиною події стала безпосередня відповідь на запитання абітурієнтів, що надійшли за допомогою «Google-форм». Переважно майбутніх студентів цікавили деталі вступної кампанії 2020 року, зокрема, перелік предметів, з яких потрібно скласти ЗНО. «Звісно, це – українська мова та література для всіх без винятку. Математика, для тих, хто претендує на бюджетну форму навчання, або історія України для тих, хто планує навчатися за контрактом. Третій предмет – на вільний вибір усіх вступників: іноземна мова або географія», – пояснив декан факультету.

Також чимало зацікавлень спричинили культурне та спортивне життя студентів у Львівському університеті, перспективи професійного стажування, можливість поєднувати роботу та навчання і чимало інших аспектів, які стосуються як програмного навантаження, так і неакадемічної діяльності факультету.

Варто зазначити, що упродовж QA-сесії у чаті прямої трансляції у мережі «Facebook» з’являлися коментарі від глядачів, які цікавилися вартістю навчання, кількістю місць державного замовлення та можливістю стати студентом українського ЗВО для іноземців. На усі запитання відповіла Зоряна Артим-Дрогомирецька, основну увагу зосередивши на деталях процедури подання документів для абітурієнтів з-закордону.

Тож, незважаючи на дистанційний формат заходу, майбутні студенти мали змогу отримати якомога більше інформації щодо вступу на економічний факультет Львівського університету, безпосереднього навчання та перспектив працевлаштування після одержання диплому.

Переглянути відеозапис зустрічі може кожен охочий за посиланням.