Представники факультету управління фінансами та бізнесу провели онлайн-зустріч з абітурієнтами

28 травня 2020 року в рамках серії онлайн-заходів «Questions&Answers» відбулась зустріч представників факультету управління фінансами та бізнесу з охочими вступати на бакалаврат та магістратуру. Традиційно абітурієнти мали змогу отримати відповіді на запитання, які попередньо надсилали за допомогою Google-форм, а також ставили під час прямої трансляції у мережі «Facebook».

Зустріч розпочав декан факультету Андрій Стасишин. Він детально розповів про діяльність одного з наймолодших факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка, який, до того ж, цьогоріч святкує ювілей – 5 років з часу створення. Під час розмови Андрій Васильович розкрив усі аспекти навчально-методичної, наукової та виховної роботи, що здійснюється на факультеті управління фінансами та бізнесу.

Також декан окреслив роботу п’яти кафедр (економіки та публічного управління; обліку, аналізу і контролю; публічного адміністрування та управління бізнесом; фінансового менеджменту; цифрової економіки та бізнес-аналітики), які здійснюють підготовку фахівців за такими освітніми програмами: «Інформаційні технології в бізнесі», «Облік, аналіз та фінансові розслідування», «Фінанси, митна та податкова справа», «Управління фінансами та правове забезпечення бізнесу», «Публічне адміністрування та управління бізнесом», «Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах».

«Всі наші спеціальності забезпечують підготовку кваліфікованих фахівців з відповідними компетенціями і після отримання диплому дають можливість молодим спеціалістам працювати як в державному секторі економіки, так і в приватній сфері», – наголосив Андрій Стасишин й окреслив перелік предметів, з яких необхідно скласти ЗНО, назвав орієнтований прохідний бал та пояснив особливості зарахування на державні місця у 2020 році.

Окрім того, декан представив глядачам перелік організацій, з якими співпрацює факультет, акцентувавши, що випускники регулярно поповнюють їхній кадровий потенціал. Зокрема, йшлося про Державну аудиторську службу України, Міністерство фінансів України, Державне казначейство України, Державну фіскальну служба України, Інститут регіональних досліджень НАН України, а також банківські установи, консалтингові та страхові компанії тощо.

Під час QA-сесії не оминули увагою й можливостей отримати професійний досвід закордоном. Так, Андрій Васильович зазначив, що факультет управління фінансами та бізнесу тісно співпрацює з навчальними закладами Польщі, Литви, Франції, Австрії, Туреччини та Білорусії. Також студенти мають можливість проходити навчання і стажуватися закордоном в рамках програм, які діють у Львівському університеті. Окрім того, за словами декана, факультет посідає чільне місце в ЛНУ ім. Івана Франка за кількістю наукових публікацій, захистів докторських та кандидатських дисертацій.

В рамках відповіді на запитання, заступниця декана з навчально-методичної роботи Наталія Ситник детально розповіла про освітню програму «Фінанси, митна та податкова справа». «Програмне навантаження дає можливості студентам дізнатися все необхідне для управління фінансами як на рівні держави, так і на рівні бізнес-структур», – зазначила Наталія Степанівна. Також вона закцентувала увагу на кар’єрній перспективі під час та після закінчення навчання і наголосила на перевагах здобуття освіти на факультеті управління фінансами та бізнесу. Серед таких – можливості брати участь у міжнародних конференціях, олімпіадах, стати членом різноманітних гуртків фахового спрямування, поглиблено вивчати іноземні мови тощо.

Завідувачка кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Ірина Шевчук розкрила особливості взаємозв’язків IT-сфери та підприємництва та окреслила особливості освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі». «Навчання дає змогу отримати інформацію про те, як організовувати суспільні процеси в умовах цифровізації та забезпечувати діяльність компаній, які працюють в різних сферах економічної діяльності», – пояснила Ірина Богданівна і зауважила, що випускники факультету здобувають не лише фахову математичну підготовку, але й ґрунтовні знання у сфері інформаційних технологій. До того ж, за її словами, навчання за освітньою програмою передбачає можливості віддаленої роботи, що особливо актуально в сучасних реаліях.

На завершення зустрічі до абітурієнтів звернулася голова профспілкової організації студентів факультету управління фінансами та бізнесу Катерина Жовтяк. Вона поділилася інформацією про особливості навчання і запевнила, що першокурсники «завжди можуть розраховувати на допомогу в адаптації до освітнього процесу в Університеті». Також студентка розповіла про організацію дозвілля та можливості участі у різноманітних заходах. За її словами, «студентське життя на факультеті надзвичайно насичене та цікаве».

Переглянути запис зустрічі можна за посиланням.