Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся зі студентами Львівського університету

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 30 вересня 2016 року зустрівся зі студентами Львівського національного університету імені Івана Франка.

У ході діалогу з молоддю Голова Уряду закцентував увагу на пріоритетності розвитку освітньої сфери та зміцненні безпеки нашої держави. «Ми будемо інвестувати в освіту. Бо через якість знань, досвід, освіту ми зможемо подолати все», – переконаний Володимир Гройсман.

Звертаючись до студентської спільноти, Володимир Гройман сказав: «Ви – сьогодення і наше майбутнє. Усе – у Ваших руках!»

Крім того, Прем’єр-міністр наголосив на важливості участі студентів у голосуванні під час виборів, поставивши у приклад Великобританію, де, за його словами, минуле перемогло майбутнє саме через байдужість молоді.

«Велика Британія виходить із ЄС через те, що молодь, яка не налаштована покидати союз, не підтримала референдум. Голосувати прийшло старше покоління. Таким чином, минуле перемогло майбутнє», – зазначив Володимир Гройсман.

Під час діалогу з Головою Уряду студенти мали змогу поставити запитання й отримати на них відповіді «із перших уст».

Ректор Університету, професор Володимир Мельник подякував Прем’єр-міністрові за можливість відвертої розмови зі студентами, адже саме молоді люди, як ніхто інший, гостро реагують на суспільні зміни, на несправедливість чи неправду.

«Ми підтримуємо розпочатий Вами суспільний діалог відкритості, чесності й прозорості. Цього бракувало нашому суспільству. Ця пряма і відверта розмова, де відповідають, можливо, не те, що хоче чути аудиторія, а якою є реальна ситуація, є для нас усіх дуже важливою. Я переконаний, що ми будемо Вашими партнерами в реалізації Вашої програми», – зауважив Ректор Володимир Мельник.

На завершення зустрічі Голова Уряду додав: «Моя програма – Україна. Хочу, щоб вона відбулася, щоб кожен із Вас був щасливий».

На згадку про візит до Львівського університету Ректор вручив Прем’єр-міністру пам’ятні дарунки – копію писала ХІІ століття, яке віднайшли під час археологічних розкопок студенти та викладачі історичного факультету, та 5-томне видання апокрифів і легенд Івана Франка.