Професор Родеріх Зюсмут зустрівся зі студентами-біологами

24-27 жовтня 2018 року науково-дослідну лабораторію генетики, селекції та генетичної інженерії актиноміцетів-продуцентів антибіотиків (НДЛ-42) при кафедрі генетики та біотехнології Львівського національного університету імені Івана Франка відвідав професор біологічної хімії Технічного університету Берліна Родеріх Зюсмут.

Професор Зюсмут – відомий фахівець у галузі вивчення пептидних сполук, зокрема антибіотиків, його дослідження фінансуються низкою фармацевтичних компаній світу і знаходяться на межі хімії, біології та біотехнології.

Під час  перебування в Університеті Родеріх Зюсмут провів науковий семінар за темою спільних наукових досліджень, а також прочитав лекцію з молекулярної біотехнології антибіотиків для студентів-біологів четвертого курсу. Обидва наукові заходи викликали неабияке зацікавлення, про що свідчать численні  питань слухачів, які переросли у дискусію щодо сучасних напрямів молекулярної біології.

Візит німецького професора став можливим завдяки спільному українсько-німецькому гранту, що з українського боку фінансується МОН України (науковий керівник гранту – гол. н.с. НДЧ Університету Богдан Осташ).