Стартував проєкт «Університет для учнів»

19 жовтня 2020 року у дистанційному форматі відбулася презентація проєкту для майбутніх абітурієнтів «Університет для учнів». За словами організаторів, проєкт дозволить школярам не лише познайомитися з Львівським університетом, а й допоможе старшокласникам успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання і вступити на омріяну спеціальність. Модерувала захід працівниця Відділу маркетингу та комунікації Анна Янчук.

Представниця Психологічної служби Університету, психологиня Світлана Незабитовська розповіла школярам про те, як перебороти хвилювання під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Її презентація «ЗНО: стоп стрес!» охопила низку важливих порад з елементами самоаналізу. Психологиня зазначила, що «визначеність заспокоює і додає мотивації», підкресливши, що «наші мрії дуже часто стають нашими цілями». Світлана Незабитовська розповіла учням про ключові складові правильного вибору і реалізації власного потенціалу, а також поділилася порадами щодо вирішення проблем, розставляння пріоритетів та систематизації інформації, що в комплексі дозволить ефективно підготуватися до ЗНО.

Про професійні базові соціальні навички учасникам зустрічі розповіла начальниця Відділу організації профорієнтації Львівського обласного центру зайнятості Зоряна Плахотнюк. Зокрема спікерка розказала про універсальні соціальні навички, які допомагають взаємодіяти з людьми (soft skills), та професійні навички, необхідні для виконання посадових обов’язків (hard skills). Також Зоряна Плахотнюк запропонувала старшокласникам пройти психогеометричний тест на визначення профорієнтації, результат якого допоміг учасникам визначити свої сильні й слабкі сторони та окреслити коло професійної діяльності.

Кульмінацією зустрічі стала власне презентація проєкту «Університет для учнів». Керівниця Центру маркетингу та розвитку Львівського університету Ольга Осередчук представила учасникам заходу інформацію про мету і основні завдання проєкту. Зокрема Ольга Осередчук заакцентувала на тому, що в рамках проєкту викладачі Університету у цікавому й доступному форматі спілкуватимуться зі школярами на складні і потрібні теми з ключових навчальних дисциплін. Програма передбачає цикл відеолекцій, які допоможуть учням 10-11 класів підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання і поглибити свої знання у конкретних галузях.

Першою сьогодні презентували відеолекцію «Основи археології» за участю доктора історичних наук, доцента кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Ярослава Онищука. Усі наступні відеозаписи проєкту «Університет для учнів» публікуватимуть щопонеділка на youtube-каналі Університету.

 

 

Пресцентр
Фото Юлії Гриценко

 

Трансляція вебінару: