Проректор Марія Зубрицька зустрілася з віце-аташе з питань культури Посольства США в Україні Мохаммедом Мотівалою

У рамках офіційного візиту до України аташе з питань культури Посольства США в Україні Мохаммед Мотівала 28 жовтня 2016 року відвідав Львівський національний університет імені Івана Франка, де зустрівся з проректором із науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою та викладачами й науковцями – учасниками спільних українсько-американських освітніх і наукових проектів.

У ході діалогу проректор розповіла про міжнародну діяльність Львівського університету, акцентуючи увагу на партнерстві вишу з провідними університетами США. Марія Зубрицька ознайомила гостя з програмами академічної мобільності студентів, викладачів і науковців та проектами, у яких вони беруть участь.

Проректор додала, що близько 50 вчених Львівського університету в різні роки були стипендіатами Програми академічних обмінів імені Фулбрайта й сьогодні молоді люди активно цікавляться можливостями участі в цій програмі.

Мохаммед Мотівала висловив зацікавлення у поглибленні співпраці зі Львівським університетом. Аташе з питань культури Посольства США в Україні також мав змогу безпосередньо поспілкуватись із представниками факультетів, які є координаторами міжнародних освітніх проектів: доцентами факультету міжнародних відносин Романом Калитчаком і Петром Кузиком, доцентами біологічного факультету Богданою Осташ і Наталією Романюк, доцентом факультету електроніки Іваном Карбовником, доцентом хімічного факультету Оксаною Зелінською, доцентом юридичного факультету, випускницею Школи американського права Мартою Мочульською.