Прийом документів для вступу на перший курс коледжів Львівського університету триває до 29 липня

Усі абітурієнти, котрі не встигли подати документи для вступу на перший курс одного із факультетів Львівського університету, ще мають можливість стати студентами трьох коледжів ЛНУ ім. Івана Франка – Природничого, Правничого і Педагогічного.

Прийматимуть документи на навчання у коледжах до 29 липня 2019 року. Детальніше із правилами прийому можна ознайомитися у рубриці «Вступна кампанія». Навчання у коледжах триває три роки і по його завершенні випускники отримують диплом молодшого спеціаліста, який дозволяє молоді працевлаштовуватися, а також продовжувати здобувати освіту на відповідних факультетах Львівського університету.

Нагадаємо, що цьогоріч Львівський національний університет імені Івана Франка є одним із лідерів серед закладів вищої освіти України за кількістю поданих абітурієнтами заяв. На адресу Приймальної комісії Університету надійшло понад 36 тисяч заяв від вступників.