Ректор Університету Володимир Мельник зустрівся з громадським і політичним діячем, депутатом Європарламенту Мареком Сівецем

12 липня 2017 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник і польський політик, депутат Європарламенту, Генеральний директор «Меморіального центру Голокосту Бабин Яр» (BYHMC) Марек Сівець обговорили перспективи налагодження співпраці між установами.

Зокрема, Марек Сівець запропонував, щоби науковці Львівського університету долучалися до роботи «Меморіального центру Голокосту Бабин Яр». За словами польського політика, активна співпраця ЛНУ ім. Івана Франка та «BYHMC» допоможе сформувати спільний підхід до визначення історичної правди і сприятиме збереженню пам’яті про злочини, скоєні у час Другої світової війни у Бабиному Яру.

Ректор Володимир Мельник наголосив, що одним із головних суспільних завдань Львівського університету є налагодження міжнаціонального діалогу і створення усіх умов для відродження спільного об’єктивного підходу до історичної пам’яті. А відтак, Володимир Петрович запевнив, що сприятиме поглибленню співпраці істориків Львівського університету із представниками «Меморіального центру Голокосту Бабин Яр».

«Нація тільки тоді сильна, коли вона не боїться досліджувати усі больові точки історії, адже лише об’єктивно дивлячись на минуле, можна збудувати успішне майбутнє», – наголосив Володимир Петрович.