Ректор Університету зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Словенії в Україні

22 лютого 2017 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Наташа Прах.

Під час зустрічі з Ректором Університету, професором Володимиром Мельником, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою та представниками філологічного факультету дипломат наголосила, що Словенія повністю підтримує Україну у боротьбі за територіальну цілісність і готова сприяти проведенню реформ у нашій країні. За словами Надзвичайного і Повноважного посла Словенії в Україні, зараз для її країни важливо поглиблювати відносини з Україною на культурному, дипломатичному та економічному рівнях.

Відтак, Наташа Прах висловила подяку Львівському університету за сприяння у розвитку словеністики в Україні і задекларувала підтримку ініціатив, спрямованих на поглиблення відносин між країнами.

Ректор Володимир Мельник наголосив, що слов’янські мови загалом і вивчення словенської мови зокрема є одним із важливих напрямків роботи  Львівського університету. Зазначимо, що ЛНУ ім. Івана Франка – єдиний вищий навчальний заклад в Україні, де вивчають усі слов’янські мови.

Володимир Петрович також подякував Надзвичайному і Повноважному послу Словенії в Україні за підтримку, яку надає її країна Україні, а також за сприяння зі сторони Посольства у вивченні словенської мови в Університеті.