Ректор відзначив близько 100 студентів, аспірантів, викладачів і працівників Університету грамотами

З нагоди Дня Університету Ректор, професор Володимир Мельник нагородив грамотами студентів та аспірантів Університету.

Почесні відзнаки отримали студенти, які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук, Всеукраїнської студентської олімпіади 2014-2015 навчального року, X Відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С.О. Лебедєва – В.М. Глушкова «KPI-Open».

Також грамоти отримали студенти та аспіранти Університету, які продемонстрували відмінні показники в навчанні, успіхи в науковій роботі, високі спортивні досягнення, брали активну участь у громадському житті Університету.

Окрім того, Ректор відзначив грамотами за багаторічну сумлінну працю та вагомі здобутки у науково-педагогічній діяльності викладачів і професорів Університету.

За багаторічну сумлінну працю та вагомі здобутки у професійній діяльності Ректор вручив співробітникам грамоти та подякував усім «за формування неповторної університетської атмосфери, за творення середовища толерантності й поваги до гідності кожної людини».