Акція тривала з 25 квітня 2020 до 25 травня 2020 рр. Відповідно до її умов студенти Львівського університету, які авторизовані в програмі «Мобільний студентський квиток», мали можливість отримати 100% кешбек за усі купівлі в період акції, оплачені карткою Visa від ПриватБанку.

“Мобільний студентський квиток” від ПриватБанку – це дублікат пластикового студентського в цифровому вигляді, та інші зручні функції у твоєму смартфоні. Отримати студентський у смартфоні може кожен студент Львівського університету.

ЯКИЙ ФУНКЦІОНАЛ ДОДАТКА ДІЄ ЗАРАЗ?
– студентський квиток у Privat24.
– студентський у Wallet та Google Pay.
– розклад занять, іспитів.
– заповнене поле «Серія та номер студентського» під час купівлі квитка на поїзд у додатку Privat24.
– відкриття студентського для провідника під час купівлі квитка на поїзд у додатку Privat24.
– відкриття студентського для кондуктора під час оплати проїзду в міському транспорті в додатку Privat24.
Фукціонал ще розширюється, приймаються пропозиції від студентів та закладів освіти.

Більше інформації на сторінці програми – https://promos.privatbank.ua/ua/promos/doluchaytesya-do-programy-mobilnyy-studentskyy-kvytok.