Серпневі зустрічі львівських вчителів географії в ЛНУ ім.  Івана Франка

Географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка та Навчально-методичний центр освіти міста Львова започаткували нову традицію – проведення серпневих нарад вчителів географії у навчальному корпусі Університету на вулиці Дорошенка, 41.
Цього року лейтмотивом серпневої наради вчителів Львова, яка відбулася на географічному факультеті, було гасло «Навчаємо по-новому, сучасно, для життя» (організатор заходу – методист Центру Оксана Гнатишин). Активну участь у заході також взяли викладачі географічного факультету Львівського університету.
У програму зустрічі вчителів організатори включили питання інтегрованого навчання природничих наук та актуальні проблеми навчання окремих географічних тем. Під час заходу вчителів, зокрема, ознайомили з попередніми підсумками вступної кампанії на спеціальності географічного факультету. Також для педагогів у внутрішньому дворику факультету організували квест з проблематики географії України.
Додамо, що у поточному навчальному році деканат географічного факультету планує провести низку спільних заходів з вчителями географії Львова та Львівщини: тематичні конкурси для учнів, спільні навчальні поїздки та конференції.

За матеріалами географічного факультету